Uczcili pamięć bohaterów bitwy pod Dobrą

Uczniowie łódzkich liceów - XIII LO im. Marii Piotrowiczowej i XXXIII LO im. Armii Krajowej uczcili pamięć bohaterów bitwy pod Dobrą z 24 lutego 1863 roku. Młodzież wysłuchała prelekcji i złożyła kwiaty na grobie Konstantego i Marii Piotrowiczów, którzy walczyli w Dobrej.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”