Wizyta attaché ds. współpracy edykacyjnej

28 stycznia naszą szkołę odwiedził Xavier Wasson, attaché ds. współpracy edukacyjnej przy Ambasadzie Francji. Nasz gość spotkał się z przedstawicielami klas dwujęzycznych i dziennikarsko-prawniczych z rozszerzonym językiem francuskim. Na początku spotkania Dominika, Nike i Piotr zaprezentowali Trzynastkę, oraz działania jakie podejmujemy w bieżącym roku szkolnym w związku z promocją kultury i języka Francji, następnie p. Wasson poprowadził rozmowę na temat wykorzystania znajomości języka francuskiego na studiach i na rynku pracy.