Matematyka Moja Pasja

Nie tak dawno gościliśmy na gali finałowej kolejnej edycji konkursu „Matematyka Moja Pasja”, którego organizatorami są Wydział  Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego i Publiczne Liceum Ogólnokształcące UŁ.
W konkursie startowało ponad 1000 osób z województwa łódzkiego.
Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3c Michał Pęśko uzyskał wyróżnienie
w finale tego konkursu.
Oprócz Michała tytuł finalisty otrzymali uczniowie:
Sebastian Andrzejewski, Paweł Białek, Barbara Borkowska, Tomasz Cieślarek, Mateusz Kmieciak, Łukasz Kostrzewa, Mateusz Mandecki, Szymon Skowron.
Serdecznie gratulujemy!

PS. Przed nami kolejne zmagania. Do finału międzyszkolnego konkursu „Matematyczna Piramida” zostali zakwalifikowani uczniowie: Barbara Borkowska, Mateusz Kmieciak, Agata Jasińska.