II Edycja Ogólnopolskiej Konferencji Romanistów

Serdecznie gratulujemy Natalii Jaworskiej i Rafałowi Bartosiakowi, uczniom klasy 1E, którzy podczas inauguracji II Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Romanistów, z rąk Rektora Politechniki Łódzkiej odebrali dziś nominacje do prestiżowego projektu Politechniki Łódzkiej oraz Ambasady Francji w Polsce pt. „Francuska Akademia Młodego Inżyniera”. W ramach projektu przewidziano naukę języka francuskiego, cykl zajęć i warsztatów tematycznych nawiązujących do Francji, jej kultury, sztuki i techniki oraz projekt grupowy związany tematycznie z Regionem Łódzkim, realizowany w grupie międzynarodowej metodą Design Thinking.
Od października pilnie śledzić będziemy naukę Natalii i Rafała na PŁ.