FAMI

W czwartek, 5 października, nasi uczniowie - Natalia Jaworska z 2b i Rafał Bartosiak z 2e,  zostali przyjęci w poczet studentów FAMI - Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera - prestiżowego projektu Politechniki Łódzkiej, Ambasady Francji oraz l’Agence Universitaire de Francofonie. Podczas uroczystości 25 Inauguracji Roku Akademickiego na IFE (Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej) z rąk JM Rektora Politechniki Łódzkiej prof. Sławomira Wiaka odebrali indeksy, które już w tym miesiącu powoli zaczną zapełniać się wpisami osób prowadzących zajęcia na PŁ. Wszyscy uczestnicy FAMI na krótką chwilę spotkali się także z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.
Natalii i Rafałowi gratulujemy i życzymy powodzenia


 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”


 


 

Gabinet profilaktyki zdrowotnej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi sfinansowano z dotacji celowej ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Wojewody Łódzkiego.