Warsztaty "British Festivals and Traditions”

28 listopada 2017 uczniowie kl. 1b, 1d i 2e uczestniczyli w warsztatach "British Festivals and Traditions”, zorganizowanych w ramach międzynarodowego programu Nauka bez Granic, promującego znajomość języka angielskiego i kultury krajów angielskiego obszaru językowego. Uczniowie mieli możliwość wypróbowania swoich umiejętności językowych w interakcji z prowadzącym zajęcia Richiem, który prezentując barwne tradycje Wielkiej Brytanii, całkowicie przykul uwagę uczestników.
Półtoragodzinne spotkanie pełne energii i humoru zakończyło się multimedialnym quizem z nagrodami. Najlepszym znawca kultury brytyjskiej okazał się Rafał z 2e. Gratulujemy! /Zdjęcia/

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2016”